• Sprawdzian szóstoklasisty 2016: WYNIKI
  Sprawdzian szóstoklasisty 2016: WYNIKI

  CKE opublikowała dziś wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016. Zobacz, jakie rezultaty uzyskali w tym roku uczniowie 6 klas szkół podstawowych. Która część sprawdzianu szóstoklasisty 2016 była najłatwiejsza, a która najtrudniejsza?

 • Matura 2016 - ODPOWIEDZI do wszystkich egzaminów
  Matura 2016 - ODPOWIEDZI do wszystkich egzaminów

  Matura 2016 już się zakończyła. Zobacz odpowiedzi do matury 2016 z wszystkich egzaminów oraz arkusze CKE. Matura 2016 - odpowiedzi j. polski, matematyka, angielski, biologia itd. Sprawdź, czy zdałeś maturę 2016.

 • Matura 2016 - co z niej zapamiętamy? Najlepsze tweety o maturze
  Matura 2016 - co z niej zapamiętamy? Najlepsze tweety o maturze

  Matura 2016 dobiegła końca. Za maturzystami godziny potyczek intelektualnych na egzaminach obowiązkowych i dodatkowych. Co zapamiętamy z tegorocznych matur? Oto 16 tweetów znalezionych pod hashtagiem #matura2016, które najlepiej podsumowują egzamin dojrzałości.

 • Przez 8 lat sprzątał sale uniwersytetu. Teraz zdobył dyplom na tej samej uczelni
  Przez 8 lat sprzątał sale uniwersytetu. Teraz zdobył dyplom na tej samej uczelni

  Nocą czyścił uniwersyteckie sale, w dzień zajmował w nich miejsce i uczestniczył w seminariach. Michael Vaudreuil został inżynierem w wieku 54 lat. Sam przyznaje, że to niesamowity przełom w jego życiu, które mocno go doświadczyło.

 • Życie nauczyciela nie jest łatwe. Ta relacja z zastępstwa robi furorę w sieci
  Życie nauczyciela nie jest łatwe. Ta relacja z zastępstwa robi furorę w sieci

  Pewien nauczyciel został poproszony o wzięcie zastępstwa. Na koniec dnia miał zostawić krótką notkę opisem, jak minął mu dzień. Notatka przerodziła się jednak w relację z walki o przetrwanie w klasie pełnej niekontrolowanych dzieci. Zaczęło się od - o ironio- rozlanego mleka, ale potem było już tylko gorzej.

 • Studia podyplomowe. To musisz o nich wiedzieć!
  Studia podyplomowe. To musisz o nich wiedzieć!

  Studia podyplomowe nie są już obecnie niczym nadzwyczajnym. W czasach, gdy pracodawcy coraz bardziej cenią wąską specjalizację, wiele osób decyduje się na tego typu rozwój. Poznaj najczęściej zadawane pytania na temat studiów podyplomowych wraz z odpowiedziami.